Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Malowanie sufitu w łazience
Autor Wiadomość
akorka
Starszy budowlaniec

Dołączył: 02 Mar 2018
Posty: 228
Wysłany: 2018-03-02, 13:36   Malowanie sufitu w łazience

Prośba o poradę, zastanawiam się czy można malować farbami w łazience?
Bo tak patrzę na ten mój sufit wymalowany rok temu to mi się płakać chce. Farba schodzi, do tego są zacieki, a przy prysznicu mam plamy grzyba.. :( może co innego powinniśmy dać na ten sufit niż farbę?
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 260
Wysłany: 2018-03-07, 15:02   

 
     
Pvt. Lawrence 
Starszy budowlaniec

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 260
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-03-07, 15:02   

Spokojnie można, jednak wypadałoby użyć odpowiedniej farby, albo po prostu pomalowaną ścianę jakoś zabezpieczyć.
_________________
Taśmy transportujące i pasy napędowe Eurotex.
 
     
perom
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 57
Wysłany: 2018-03-26, 12:04   

Wystarczy odpowiednia farba i będzie dobrze :) Polecam dulux easy care wersję do kuchni i łazienek bo świetnie radzi sobie w wilgoci. Znaczy się my mamy małą łazienkę i jak wieczorem domownicy biorą kąpiel to strasznie dużo jest tej pary wodnej, a mimo to nie wpływa to w żaden sposób na ściany. Wszędzie tam gdzie malowane farba dobrze przylega, nic nie odchodzi, nie ma zacieków grzyba ani nic w tym stylu
 
     
JarPol_pl
Nowicjusz

Dołączył: 03 Kwi 2018
Posty: 10
Wysłany: 2018-04-03, 12:00   

Dokładnie jak wyżej - wystarczy odpowiednia, specjalna farba do tego, a wszystko będzie jak należy.
 
     
ProSVP_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 16 Mar 2018
Posty: 26
Wysłany: 2018-05-21, 09:08   

Farba nie musi być specjalna, ważne aby była po prostu dobrej jakości i na tym polecam się skupić. Poza tym w łazience bardzo dobrze sprawdzą się płytki z racji jakości i wytrzymałości, mają także wiele zalet praktycznych w łazience.
_________________
www.ProSVP.pl
 
     
prom
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Lis 2010
Posty: 238
Wysłany: 2018-06-14, 20:14   

dokładnie tak jak pisze perom, ta farba będzie dobra do łazienki ze względu na wilgoć jaka tam się utrzymuje. w pozostałych pomieszczeniach można spokojnie użyć duluxa idealny sufit, jest antyrefleksyjna i matowa, ukrywa niedoskonałości
 
     
Lazienka.Shop 
Nowicjusz

Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 27
Wysłany: 2018-06-27, 12:47   

Ważne jest to aby dobrać odpowiedni kolor sufitu w łazience, taki który będzie pasował do płytek bo zakładam że większość osób właśnie w ten sposób aranżuje łazienkę. Niezbędne artykuły do jej wyposażenia znajdziecie u nas :)
_________________
www.Lazienka.shop
 
     
martaxx
Prawie ekspert

Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 359
Wysłany: 2018-07-05, 09:16   

Wybór farb, środków gruntujących, szpachli itp. ja bym zostawiła fachowej ekipie. Samo malowanie sufitu nie jest takie proste jak się wydaje, bo np. trzeba naprawić pęknięcia, wyrównać powierzchnię, zlikwidować plamy czy zacieki np. po zalaniu. Dlatego ja Ci polecam do malowania zatrudnić fachową ekipę malarzy z wieloletnim doświadczeniem. Na terenie Warszawy i okolic działa http://uslugi-malarskie.warszawa.pl/ i parę znajomych mi polecało ich usługi. Masz wtedy pewność, że wszystko będzie pomalowane na tip top i nie będziesz musiała się wstydzić :)
 
     
edek6676

Dołączył: 18 Lip 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-07-18, 09:03   

Ostatnio podczas rozmowy z kumplem dowiedziałem się że firma http://ekipamalarska.pl/uslugi-malarskie-poznan/ bardzo dobrze maluje sufity.
 
     
Ich_com_pl
Nowicjusz

Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 10
Wysłany: 2018-08-21, 13:17   

Jeżeli nie wiesz za bardzo jak to zrobić, to moim zdaniem jest to dostateczny powód, żeby zatrudnić fachową ekipę malarską.
_________________
https://allegro.pl/uzytkownik/ich_com_pl?order=m
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2020-01-30, 09:20   

Jeśli natomiast będziecie potrzebowali dobrej jakości wyposażenia do malowania w tym również taśm malarskich różnej grubości to warto sprawdzić ofertę producenta Tesa https://www.tesa.com/pl-p...tasma-maskujaca co do której mam pewność i przede wszystkim mam pewność, że nie tylko dobrze przylega ale pozwala wykonywać naprawdę równe linie.
 
     
l56
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 1120
Wysłany: 2020-03-30, 19:53   

Zobaczcie sobie na farby Dekoral Clean&Color Kielce . Dostępne są w sklepie Lux-wood.pl . Warto stawiać na dobrą jakość. To jest podstawa. Pamiętajcie, że sufit w łazience niekoniecznie musi być biały. Można pokusić się o jakiś kolor. Wszystko jednak musi ze sobą idealnie współgrać. Pamiętajcie koniecznie o tym.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12